Bungalow, vrijstaande woning Schubertlaan 26 Vlissingen

Schubertlaan 26, 4384 LN Vlissingen

210 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Schubertlaan 26 is een bungalow, vrijstaande woning in Vlissingen, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 1020 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
1020 m²
Inhoud
664 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schubertlaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schubertlaan 26

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2080 Inwoners
890 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€400.000 Gem. woningwaarde Paauwenburg West
97% Koopwoningen
2.612 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schubertlaan 26

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Schubertlaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Schubertlaan 26?

De prijsindicatie voor Schubertlaan 26 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg West is €400.000. Dat komt neer op circa €1.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schubertlaan 26 zich tot de wijk Paauwenburg West?

Schubertlaan 26 is een bungalow, vrijstaande woning van 210 m² in de wijk Paauwenburg West. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schubertlaan 26?

Schubertlaan 26 is een bungalow, vrijstaande woning in Paauwenburg West, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schubertlaan 26 vergeleken met de buurt?

Schubertlaan 26 heeft 210 m² woonoppervlakte en 664 m³ inhoud. Het perceel is 1020 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Paauwenburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schubertlaan 26 en wat betekent dat?

Schubertlaan 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schubertlaan 26?

Schubertlaan 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Paauwenburg West?

De wijk Paauwenburg West in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paauwenburg West?

Vanuit Schubertlaan 26 in Paauwenburg West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.