Streetview Schubertlaan 15 Vlissingen

Schubertlaan 15, 4384 LL Vlissingen

171 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Schubertlaan 15 is een vrijstaande woning in Vlissingen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 789 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
789 m²
Inhoud
604 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schubertlaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schubertlaan 15

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2080 Inwoners
890 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€400.000 Gem. woningwaarde Paauwenburg West
97% Koopwoningen
2.612 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schubertlaan 15

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Schubertlaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Schubertlaan 15?

De gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg West is €400.000. Dat komt neer op circa €2.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schubertlaan 15 zich tot de wijk Paauwenburg West?

Schubertlaan 15 is een vrijstaande woning van 171 m² in de wijk Paauwenburg West. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schubertlaan 15?

Schubertlaan 15 is een vrijstaande woning in Paauwenburg West, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schubertlaan 15 vergeleken met de buurt?

Schubertlaan 15 heeft 171 m² woonoppervlakte en 604 m³ inhoud. Het perceel is 789 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Paauwenburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schubertlaan 15 en wat betekent dat?

Schubertlaan 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schubertlaan 15?

Schubertlaan 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paauwenburg West?

De wijk Paauwenburg West in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paauwenburg West?

Vanuit Schubertlaan 15 in Paauwenburg West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.