Maisonnette (appartement) Van Hogendorpweg 80 Vlissingen

Van Hogendorpweg 80, 4384 HA Vlissingen

85 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Van Hogendorpweg 80 is een maisonnette (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €215.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Hogendorpweg 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hogendorpweg 80

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1525 Inwoners
805 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€215.000 Gem. woningwaarde Paauwenburg Noordoost
60% Koopwoningen
5.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Hogendorpweg 80

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Van Hogendorpweg 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hogendorpweg 80?

De prijsindicatie voor Van Hogendorpweg 80 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg Noordoost is €215.000. Dat komt neer op circa €2.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hogendorpweg 80 zich tot de wijk Paauwenburg Noordoost?

Van Hogendorpweg 80 is een maisonnette (appartement) van 85 m² in de wijk Paauwenburg Noordoost. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hogendorpweg 80?

Van Hogendorpweg 80 is een maisonnette (appartement) in Paauwenburg Noordoost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Hogendorpweg 80 vergeleken met de buurt?

Van Hogendorpweg 80 heeft 85 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Paauwenburg Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €215.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hogendorpweg 80 en wat betekent dat?

Van Hogendorpweg 80 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Hogendorpweg 80?

Van Hogendorpweg 80 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Paauwenburg Noordoost?

De wijk Paauwenburg Noordoost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €215.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paauwenburg Noordoost?

Vanuit Van Hogendorpweg 80 in Paauwenburg Noordoost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.