Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) Van Reenenstraat 4 Vlissingen

Van Reenenstraat 4, 4384 CR Vlissingen

120 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Van Reenenstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Vlissingen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 178 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Reenenstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Reenenstraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en pelletkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (74.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1650 Inwoners
865 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
872 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Paauwenburg Zuidoost
39% Koopwoningen
5.326 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Reenenstraat 4

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Van Reenenstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Reenenstraat 4?

De prijsindicatie voor Van Reenenstraat 4 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg Zuidoost is €195.000. Dat komt neer op circa €1.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Reenenstraat 4 zich tot de wijk Paauwenburg Zuidoost?

Van Reenenstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) van 120 m² in de wijk Paauwenburg Zuidoost. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.326 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Reenenstraat 4?

Van Reenenstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Paauwenburg Zuidoost, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Reenenstraat 4 vergeleken met de buurt?

Van Reenenstraat 4 heeft 120 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Paauwenburg Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Reenenstraat 4 en wat betekent dat?

Van Reenenstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Reenenstraat 4?

Van Reenenstraat 4 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 74 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Paauwenburg Zuidoost?

De wijk Paauwenburg Zuidoost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paauwenburg Zuidoost?