Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 332 m²
Sint Maartenlaan 21 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 332 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sint Maartenlaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vredehof Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €1.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSint Maartenlaan 21 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Vredehof Noord. De buurt telt 231 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.039 inwoners per km².
Sint Maartenlaan 21 is een woonhuis in Vredehof Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Sint Maartenlaan 21 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 332 m². In Vredehof Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vredehof Noord in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Sint Maartenlaan 21 in Vredehof Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Maartenlaan 21: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Vredehof Noord: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Sint Maartenlaan 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vredehof Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.