Streetview Sabalaan 3 Vlissingen

Sabalaan 3, 4383 AN Vlissingen

327 m² Bouwjaar 1985 Label C

Sabalaan 3 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 327 m² en een perceel van 1084 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
327 m²
Perceeloppervlakte
1084 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Sabalaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sabalaan 3

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

440 Inwoners
225 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
231 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Vredehof Noord
85% Koopwoningen
2.039 Inwoners per km²

Locatie van Sabalaan 3

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Sabalaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Sabalaan 3?

De gemiddelde woningwaarde in Vredehof Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sabalaan 3 zich tot de wijk Vredehof Noord?

Sabalaan 3 is een woonhuis van 327 m² in de wijk Vredehof Noord. De buurt telt 231 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sabalaan 3?

Sabalaan 3 is een woonhuis in Vredehof Noord, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sabalaan 3 vergeleken met de buurt?

Sabalaan 3 heeft 327 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1084 m². In Vredehof Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sabalaan 3 en wat betekent dat?

Sabalaan 3 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Vredehof Noord?

De wijk Vredehof Noord in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredehof Noord?

Vanuit Sabalaan 3 in Vredehof Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vredehof Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sabalaan 3: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.8 km.