Eengezinswoning, tussenwoning President Rooseveltlaan 762 Vlissingen

President Rooseveltlaan 762, 4382 VX Vlissingen

115 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

President Rooseveltlaan 762 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €154.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor President Rooseveltlaan 762

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Rooseveltlaan 762

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
61.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
62.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.6%
CO₂-emissie
10.16 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2065 Inwoners
1095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1116 Woningvoorraad
€154.000 Gem. woningwaarde Bloemenlaan e.o. Oost
25% Koopwoningen
8.187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van President Rooseveltlaan 762

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over President Rooseveltlaan 762

Wat is de geschatte woningwaarde van President Rooseveltlaan 762?

De prijsindicatie voor President Rooseveltlaan 762 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. Oost is €154.000. Dat komt neer op circa €1.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Rooseveltlaan 762 zich tot de wijk Bloemenlaan e.o. Oost?

President Rooseveltlaan 762 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. Oost. De buurt telt 1.116 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Rooseveltlaan 762?

President Rooseveltlaan 762 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bloemenlaan e.o. Oost, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is President Rooseveltlaan 762 vergeleken met de buurt?

President Rooseveltlaan 762 heeft 115 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bloemenlaan e.o. Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €154.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Rooseveltlaan 762 en wat betekent dat?

President Rooseveltlaan 762 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-10-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van President Rooseveltlaan 762?

President Rooseveltlaan 762 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenlaan e.o. Oost?

De wijk Bloemenlaan e.o. Oost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €154.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.