Streetview Breitnerlaan 28 Vlissingen

Breitnerlaan 28, 4382 VT Vlissingen

90 m² Bouwjaar 1948 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Breitnerlaan 28 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €154.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
95 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Breitnerlaan 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Breitnerlaan 28

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2065 Inwoners
1095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1116 Woningvoorraad
€154.000 Gem. woningwaarde Bloemenlaan e.o. Oost
25% Koopwoningen
8.187 Inwoners per km²

Locatie van Breitnerlaan 28

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Breitnerlaan 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Breitnerlaan 28?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. Oost is €154.000. Dat komt neer op circa €1.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Breitnerlaan 28 zich tot de wijk Bloemenlaan e.o. Oost?

Breitnerlaan 28 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. Oost. De buurt telt 1.116 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Breitnerlaan 28?

Breitnerlaan 28 is een woonhuis in Bloemenlaan e.o. Oost, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Breitnerlaan 28 vergeleken met de buurt?

Breitnerlaan 28 heeft 90 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 95 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bloemenlaan e.o. Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €154.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Breitnerlaan 28 en wat betekent dat?

Breitnerlaan 28 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Breitnerlaan 28?

Breitnerlaan 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenlaan e.o. Oost?

De wijk Bloemenlaan e.o. Oost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €154.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenlaan e.o. Oost?

Vanuit Breitnerlaan 28 in Bloemenlaan e.o. Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.