Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Inhoud
- 171 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €145.000 tot €170.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Paul Krugerstraat 255 is een portiekflat in Vlissingen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €141.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 255
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.6 kmOp zoek naar een instapklaar appartement? Zoek niet verder! Dit instapklare appartement aan de Paul Krugerstraat is precies wat je nodig hebt.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Paul Krugerstraat 255 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Baskensburg Zuid is €141.000. Dat komt neer op circa €2.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaul Krugerstraat 255 is een portiekflat van 48 m² in de wijk Baskensburg Zuid. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 507 inwoners per km².
Paul Krugerstraat 255 is een portiekflat in Baskensburg Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Paul Krugerstraat 255 heeft 48 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Baskensburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €141.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paul Krugerstraat 255 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.59 kg/jaar.
Paul Krugerstraat 255 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Baskensburg Zuid in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €141.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Paul Krugerstraat 255 in Baskensburg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.