Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 275 m²
- Inhoud
- 817 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Paul Krugerstraat 21 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadhuisplein e.o. is €134.000. Dat komt neer op circa €487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaul Krugerstraat 21 is een appartement van 275 m² in de wijk Stadhuisplein e.o.. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².
Paul Krugerstraat 21 is een appartement in Stadhuisplein e.o., gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Paul Krugerstraat 21 heeft 275 m² woonoppervlakte en 817 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 69 m² per kamer. In Stadhuisplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paul Krugerstraat 21 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-07-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 63.31 kg/jaar.
Paul Krugerstraat 21 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Stadhuisplein e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Paul Krugerstraat 21 in Stadhuisplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.