Benedenwoning Singel 134 A Vlissingen

Singel 134 A, 4382 LP Vlissingen

89 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 1 slaapkamers Label D

Singel 134 A is een benedenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Singel 134 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Singel 134 A

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.38 kg/m²

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Vlissingen

765 Inwoners
455 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€134.000 Gem. woningwaarde Stadhuisplein e.o.
30% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Singel 134 A

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Singel 134 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Singel 134 A?

De gemiddelde woningwaarde in Stadhuisplein e.o. is €134.000. Dat komt neer op circa €1.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Singel 134 A zich tot de wijk Stadhuisplein e.o.?

Singel 134 A is een benedenwoning van 89 m² in de wijk Stadhuisplein e.o.. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Singel 134 A?

Singel 134 A is een benedenwoning in Stadhuisplein e.o., gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Singel 134 A vergeleken met de buurt?

Singel 134 A heeft 89 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stadhuisplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Singel 134 A en wat betekent dat?

Singel 134 A heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Singel 134 A?

Singel 134 A heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Stadhuisplein e.o.?

De wijk Stadhuisplein e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuisplein e.o.?

Vanuit Singel 134 A in Stadhuisplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.