Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Koudekerkseweg 17 Vlissingen

Koudekerkseweg 17, 4382 EA Vlissingen

114 m² Bouwjaar 1951 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Koudekerkseweg 17 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Vlissingen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, aan park en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Koudekerkseweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koudekerkseweg 17

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.82 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1105 Inwoners
635 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
674 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Vredehof Zuid
44% Koopwoningen
3.297 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koudekerkseweg 17

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Koudekerkseweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Koudekerkseweg 17?

De prijsindicatie voor Koudekerkseweg 17 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Vredehof Zuid is €289.000. Dat komt neer op circa €2.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koudekerkseweg 17 zich tot de wijk Vredehof Zuid?

Koudekerkseweg 17 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 114 m² in de wijk Vredehof Zuid. De buurt telt 674 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.297 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koudekerkseweg 17?

Koudekerkseweg 17 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Vredehof Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koudekerkseweg 17 vergeleken met de buurt?

Koudekerkseweg 17 heeft 114 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vredehof Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koudekerkseweg 17 en wat betekent dat?

Koudekerkseweg 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koudekerkseweg 17?

Koudekerkseweg 17 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vredehof Zuid?

De wijk Vredehof Zuid in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredehof Zuid?

Vanuit Koudekerkseweg 17 in Vredehof Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.