Benedenwoning (appartement) Boulevard Evertsen 262 Vlissingen

Boulevard Evertsen 262, 4382 AG Vlissingen

124 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Boulevard Evertsen 262 is een benedenwoning (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan vaarwater en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Boulevard Evertsen 262

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard Evertsen 262

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
275.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
417.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.5 kg/m²

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

735 Inwoners
475 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
616 Woningvoorraad
€466.000 Gem. woningwaarde Boulevards Bankert en Evertsen
74% Koopwoningen
4.149 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boulevard Evertsen 262

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Boulevard Evertsen 262

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard Evertsen 262?

De prijsindicatie voor Boulevard Evertsen 262 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevards Bankert en Evertsen is €466.000. Dat komt neer op circa €3.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard Evertsen 262 zich tot de wijk Boulevards Bankert en Evertsen?

Boulevard Evertsen 262 is een benedenwoning (appartement) van 124 m² in de wijk Boulevards Bankert en Evertsen. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard Evertsen 262?

Boulevard Evertsen 262 is een benedenwoning (appartement) in Boulevards Bankert en Evertsen, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Boulevard Evertsen 262 vergeleken met de buurt?

Boulevard Evertsen 262 heeft 124 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Boulevards Bankert en Evertsen ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard Evertsen 262 en wat betekent dat?

Boulevard Evertsen 262 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-08-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boulevard Evertsen 262?

Boulevard Evertsen 262 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boulevards Bankert en Evertsen?

De wijk Boulevards Bankert en Evertsen in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.