Streetview Boulevard Evertsen 44 Vlissingen

Boulevard Evertsen 44, 4382 AE Vlissingen

75 m² Bouwjaar 1960 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Boulevard Evertsen 44 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Boulevard Evertsen 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard Evertsen 44

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

735 Inwoners
475 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
616 Woningvoorraad
€466.000 Gem. woningwaarde Boulevards Bankert en Evertsen
74% Koopwoningen
4.149 Inwoners per km²

Locatie van Boulevard Evertsen 44

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Boulevard Evertsen 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard Evertsen 44?

De gemiddelde woningwaarde in Boulevards Bankert en Evertsen is €466.000. Dat komt neer op circa €6.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard Evertsen 44 zich tot de wijk Boulevards Bankert en Evertsen?

Boulevard Evertsen 44 is een appartement van 75 m² in de wijk Boulevards Bankert en Evertsen. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard Evertsen 44?

Boulevard Evertsen 44 is een appartement in Boulevards Bankert en Evertsen, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Boulevard Evertsen 44 vergeleken met de buurt?

Boulevard Evertsen 44 heeft 75 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Boulevards Bankert en Evertsen ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard Evertsen 44 en wat betekent dat?

Boulevard Evertsen 44 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Boulevard Evertsen 44?

Boulevard Evertsen 44 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boulevards Bankert en Evertsen?

De wijk Boulevards Bankert en Evertsen in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevards Bankert en Evertsen?

Vanuit Boulevard Evertsen 44 in Boulevards Bankert en Evertsen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2 km.