Eengezinswoning, tussenwoning Hobeinstraat 81 Vlissingen

Hobeinstraat 81, 4381 PC Vlissingen

92 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Hobeinstraat 81 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
484 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hobeinstraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hobeinstraat 81

Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hobeinstraat 81

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Hobeinstraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Hobeinstraat 81?

De prijsindicatie voor Hobeinstraat 81 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €1.793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hobeinstraat 81 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

Hobeinstraat 81 is een eengezinswoning, tussenwoning van 92 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hobeinstraat 81?

Hobeinstraat 81 is een eengezinswoning, tussenwoning in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hobeinstraat 81 vergeleken met de buurt?

Hobeinstraat 81 heeft 92 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hobeinstraat 81 en wat betekent dat?

Hobeinstraat 81 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hobeinstraat 81?

Hobeinstraat 81 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?

Vanuit Hobeinstraat 81 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.