Portiekflat Hellingbaan 201 Vlissingen

Hellingbaan 201, 4381 NN Vlissingen

95 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Hellingbaan 201 is een portiekflat in Vlissingen, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hellingbaan 201

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hellingbaan 201

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
32.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.5%
CO₂-emissie
7.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

3745 Inwoners
2360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2591 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Oude Binnenstad
41% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hellingbaan 201

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Hellingbaan 201

Wat is de geschatte woningwaarde van Hellingbaan 201?

De prijsindicatie voor Hellingbaan 201 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €2.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hellingbaan 201 zich tot de wijk Oude Binnenstad?

Hellingbaan 201 is een portiekflat van 95 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hellingbaan 201?

Hellingbaan 201 is een portiekflat in Oude Binnenstad, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hellingbaan 201 vergeleken met de buurt?

Hellingbaan 201 heeft 95 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hellingbaan 201 en wat betekent dat?

Hellingbaan 201 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hellingbaan 201?

Hellingbaan 201 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oude Binnenstad?

De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?

Vanuit Hellingbaan 201 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.