Streetview Slijkstraat 22 Vlissingen

Slijkstraat 22, 4381 JJ Vlissingen

197 m² Bouwjaar 1920

Slijkstraat 22 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 213 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
213 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Slijkstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

3745 Inwoners
2360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2591 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Oude Binnenstad
41% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Locatie van Slijkstraat 22

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Slijkstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Slijkstraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €1.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slijkstraat 22 zich tot de wijk Oude Binnenstad?

Slijkstraat 22 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slijkstraat 22?

Slijkstraat 22 is een woonhuis in Oude Binnenstad, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Slijkstraat 22 vergeleken met de buurt?

Slijkstraat 22 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 213 m². In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oude Binnenstad?

De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?

Vanuit Slijkstraat 22 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?

Zorg en onderwijs in de buurt van Slijkstraat 22: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oude Binnenstad?

Recreatie nabij Oude Binnenstad: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).