Benedenwoning Groenewoud 44 Vlissingen

Groenewoud 44, 4381 HE Vlissingen

46 m² Bouwjaar 1899 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Groenewoud 44 is een benedenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
153 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Groenewoud 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenewoud 44

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.09 kg/m²

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

3745 Inwoners
2360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2591 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Oude Binnenstad
41% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenewoud 44

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Groenewoud 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenewoud 44?

De prijsindicatie voor Groenewoud 44 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €4.587 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenewoud 44 zich tot de wijk Oude Binnenstad?

Groenewoud 44 is een benedenwoning van 46 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenewoud 44?

Groenewoud 44 is een benedenwoning in Oude Binnenstad, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groenewoud 44 vergeleken met de buurt?

Groenewoud 44 heeft 46 m² woonoppervlakte en 153 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenewoud 44 en wat betekent dat?

Groenewoud 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenewoud 44?

Groenewoud 44 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Oude Binnenstad?

De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?

Vanuit Groenewoud 44 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.