Bovenwoning (appartement) Stenenbeer 15 Vlissingen

Stenenbeer 15, 4381 HA Vlissingen

44 m² Bouwjaar 1899 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Stenenbeer 15 is een bovenwoning (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
120 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Stenenbeer 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stenenbeer 15

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

3745 Inwoners
2360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2591 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Oude Binnenstad
41% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stenenbeer 15

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Stenenbeer 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Stenenbeer 15?

De prijsindicatie voor Stenenbeer 15 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €4.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stenenbeer 15 zich tot de wijk Oude Binnenstad?

Stenenbeer 15 is een bovenwoning (appartement) van 44 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stenenbeer 15?

Stenenbeer 15 is een bovenwoning (appartement) in Oude Binnenstad, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stenenbeer 15 vergeleken met de buurt?

Stenenbeer 15 heeft 44 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stenenbeer 15 en wat betekent dat?

Stenenbeer 15 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Stenenbeer 15?

Stenenbeer 15 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Binnenstad?

De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?

Vanuit Stenenbeer 15 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.