Portiekflat Zeilmarkt 15 Vlissingen

Zeilmarkt 15, 4381 BR Vlissingen

54 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Zeilmarkt 15 is een portiekflat in Vlissingen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
177 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
by_water, in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zeilmarkt 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeilmarkt 15

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

3745 Inwoners
2360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2591 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Oude Binnenstad
41% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeilmarkt 15

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Zeilmarkt 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeilmarkt 15?

De prijsindicatie voor Zeilmarkt 15 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €3.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeilmarkt 15 zich tot de wijk Oude Binnenstad?

Zeilmarkt 15 is een portiekflat van 54 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeilmarkt 15?

Zeilmarkt 15 is een portiekflat in Oude Binnenstad, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zeilmarkt 15 vergeleken met de buurt?

Zeilmarkt 15 heeft 54 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeilmarkt 15 en wat betekent dat?

Zeilmarkt 15 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Zeilmarkt 15?

Zeilmarkt 15 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Binnenstad?

De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?

Vanuit Zeilmarkt 15 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?