Streetview Zijlstralaan 37 Vlijmen

Zijlstralaan 37, 5251 SE Vlijmen

156 m² Bouwjaar 2002

Zijlstralaan 37 is een woonhuis in Vlijmen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 336 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
336 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zijlstralaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vlijmen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Vlijmen

6965 Inwoners
2845 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2846 Woningvoorraad
€439.000 Gem. woningwaarde Vijfhoeven
73% Koopwoningen
2.225 Inwoners per km²

Locatie van Zijlstralaan 37

Vergelijkbare woningen in Vlijmen

Veelgestelde vragen over Zijlstralaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Zijlstralaan 37?

De gemiddelde woningwaarde in Vijfhoeven is €439.000. Dat komt neer op circa €2.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zijlstralaan 37 zich tot de wijk Vijfhoeven?

Zijlstralaan 37 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Vijfhoeven. De buurt telt 2.846 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zijlstralaan 37?

Zijlstralaan 37 is een woonhuis in Vijfhoeven, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zijlstralaan 37 vergeleken met de buurt?

Zijlstralaan 37 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 336 m². In Vijfhoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vijfhoeven?

De wijk Vijfhoeven in Vlijmen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijfhoeven?

Vanuit Zijlstralaan 37 in Vijfhoeven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vijfhoeven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zijlstralaan 37: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vijfhoeven?

Recreatie nabij Vijfhoeven: restaurant (1.1 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zijlstralaan 37?

Een woningrapport voor Zijlstralaan 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vijfhoeven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.