Streetview Smalle Themaat 22 Vleuten

Smalle Themaat 22, 3451 SW Vleuten

325 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Smalle Themaat 22 is een woonhuis in Vleuten, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 325 m², een perceel van 4870 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
325 m²
Perceeloppervlakte
4870 m²
Inhoud
1405 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Smalle Themaat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smalle Themaat 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.3%
CO₂-emissie
22.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vleuten

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Vleuten

45 Inwoners
15 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€1.236.000 Gem. woningwaarde Haarrijn
95% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van Smalle Themaat 22

Vergelijkbare woningen in Vleuten

Veelgestelde vragen over Smalle Themaat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Smalle Themaat 22?

De prijsindicatie voor Smalle Themaat 22 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarrijn is €1.236.000. Dat komt neer op circa €3.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smalle Themaat 22 zich tot de wijk Haarrijn?

Smalle Themaat 22 is een woonhuis van 325 m² in de wijk Haarrijn. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smalle Themaat 22?

Smalle Themaat 22 is een woonhuis in Haarrijn, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Smalle Themaat 22 vergeleken met de buurt?

Smalle Themaat 22 heeft 325 m² woonoppervlakte en 1405 m³ inhoud. Het perceel is 4870 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Haarrijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smalle Themaat 22 en wat betekent dat?

Smalle Themaat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smalle Themaat 22?

Smalle Themaat 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haarrijn?

De wijk Haarrijn in Vleuten (Utrecht) kenmerkt zich door 45 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.236.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarrijn?

Vanuit Smalle Themaat 22 in Haarrijn bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.