Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 3985 m²
Europaweg 6 is een woonhuis in Vleuten, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 3985 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €999.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Europaweg 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Máximapark is €999.000. Dat komt neer op circa €4.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEuropaweg 6 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Máximapark. De buurt telt 298 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 528 inwoners per km².
Europaweg 6 is een woonhuis in Máximapark, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Europaweg 6 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3985 m². In Máximapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €999.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Máximapark in Vleuten (Utrecht) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €999.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Europaweg 6 in Máximapark bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Europaweg 6: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Máximapark: restaurant (1.2 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Europaweg 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Máximapark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.