Woonboerderij, vrijstaande woning Ruiten A kanaal West I 3 Vlagtwedde

Ruiten A kanaal West I 3, 9541 XA Vlagtwedde

123 m² Bouwjaar 1918 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Ruiten A kanaal West I 3 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Vlagtwedde, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 2160 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
2160 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Ruiten A kanaal West I 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruiten A kanaal West I 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
294.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
403.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.32 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlagtwedde

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

14.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

5.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

15.5 km

Buurtinformatie in Vlagtwedde

285 Inwoners
145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
90 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Bourtange
90% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruiten A kanaal West I 3

Vergelijkbare woningen in Vlagtwedde

Veelgestelde vragen over Ruiten A kanaal West I 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruiten A kanaal West I 3?

De prijsindicatie voor Ruiten A kanaal West I 3 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Bourtange is €263.000. Dat komt neer op circa €2.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruiten A kanaal West I 3 zich tot de wijk Verspreide huizen Bourtange?

Ruiten A kanaal West I 3 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 123 m² in de wijk Verspreide huizen Bourtange. De buurt telt 90 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruiten A kanaal West I 3?

Ruiten A kanaal West I 3 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Verspreide huizen Bourtange, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruiten A kanaal West I 3 vergeleken met de buurt?

Ruiten A kanaal West I 3 heeft 123 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 2160 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Verspreide huizen Bourtange ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruiten A kanaal West I 3 en wat betekent dat?

Ruiten A kanaal West I 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-04-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruiten A kanaal West I 3?

Ruiten A kanaal West I 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Bourtange?

De wijk Verspreide huizen Bourtange in Vlagtwedde (Groningen) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.