Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Burgemeester Verkadesingel 51 Vlaardingen

Burgemeester Verkadesingel 51, 3135 KX Vlaardingen

199 m² Bouwjaar 1940 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Burgemeester Verkadesingel 51 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Vlaardingen, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 443 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
443 m²
Inhoud
893 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Verkadesingel 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Verkadesingel 51

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.36 kg/m²

Tuin
Ja (32.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlaardingen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Vlaardingen

2165 Inwoners
905 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
900 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Babberspolder Noord
88% Koopwoningen
5.223 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Verkadesingel 51

Vergelijkbare woningen in Vlaardingen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Verkadesingel 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Verkadesingel 51?

De prijsindicatie voor Burgemeester Verkadesingel 51 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Babberspolder Noord is €351.000. Dat komt neer op circa €1.764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Verkadesingel 51 zich tot de wijk Babberspolder Noord?

Burgemeester Verkadesingel 51 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 199 m² in de wijk Babberspolder Noord. De buurt telt 900 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Verkadesingel 51?

Burgemeester Verkadesingel 51 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Babberspolder Noord, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Verkadesingel 51 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Verkadesingel 51 heeft 199 m² woonoppervlakte en 893 m³ inhoud. Het perceel is 443 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Babberspolder Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Verkadesingel 51 en wat betekent dat?

Burgemeester Verkadesingel 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Verkadesingel 51?

Burgemeester Verkadesingel 51 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 32 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Babberspolder Noord?

De wijk Babberspolder Noord in Vlaardingen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.