Eindwoning Johannes Muldersstraat 45 Vlaardingen

Johannes Muldersstraat 45, 3132 NH Vlaardingen

138 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Johannes Muldersstraat 45 is een eindwoning in Vlaardingen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 95 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
95 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Johannes Muldersstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Muldersstraat 45

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.6 kg/m²

Tuin
Ja (21.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Vlaardingen

3500 Inwoners
1620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1594 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Zuidbuurt
22% Koopwoningen
9.183 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes Muldersstraat 45

Vergelijkbare woningen in Vlaardingen

Veelgestelde vragen over Johannes Muldersstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Muldersstraat 45?

De prijsindicatie voor Johannes Muldersstraat 45 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidbuurt is €229.000. Dat komt neer op circa €1.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Muldersstraat 45 zich tot de wijk Zuidbuurt?

Johannes Muldersstraat 45 is een eindwoning van 138 m² in de wijk Zuidbuurt. De buurt telt 1.594 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Muldersstraat 45?

Johannes Muldersstraat 45 is een eindwoning in Zuidbuurt, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johannes Muldersstraat 45 vergeleken met de buurt?

Johannes Muldersstraat 45 heeft 138 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Het perceel is 95 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zuidbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Muldersstraat 45 en wat betekent dat?

Johannes Muldersstraat 45 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 36.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Muldersstraat 45?

Johannes Muldersstraat 45 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 21 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuidbuurt?

De wijk Zuidbuurt in Vlaardingen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbuurt?

Vanuit Johannes Muldersstraat 45 in Zuidbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.