Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 717 m²
Lange Waaijsteeg 15 is een woonhuis in Vianen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 717 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Waaijsteeg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
13.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
13.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenbuurt II is €436.000. Dat komt neer op circa €1.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Waaijsteeg 15 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Molenbuurt II. De buurt telt 572 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.744 inwoners per km².
Lange Waaijsteeg 15 is een woonhuis in Molenbuurt II, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lange Waaijsteeg 15 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 717 m². In Molenbuurt II ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Molenbuurt II in Vianen (Utrecht) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Lange Waaijsteeg 15 in Molenbuurt II bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Waaijsteeg 15: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Molenbuurt II: restaurant (0.9 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Lange Waaijsteeg 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Molenbuurt II. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.