Streetview Dominicushof 49 Vianen

Dominicushof 49, 4133 AM Vianen

124 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Dominicushof 49 is een woonhuis in Vianen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dominicushof 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dominicushof 49

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vianen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

13.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

13.4 km

Buurtinformatie in Vianen

2560 Inwoners
1085 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Monnikenhof centrum
58% Koopwoningen
6.566 Inwoners per km²

Locatie van Dominicushof 49

Vergelijkbare woningen in Vianen

Veelgestelde vragen over Dominicushof 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Dominicushof 49?

De gemiddelde woningwaarde in Monnikenhof centrum is €328.000. Dat komt neer op circa €2.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dominicushof 49 zich tot de wijk Monnikenhof centrum?

Dominicushof 49 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Monnikenhof centrum. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.566 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dominicushof 49?

Dominicushof 49 is een woonhuis in Monnikenhof centrum, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dominicushof 49 vergeleken met de buurt?

Dominicushof 49 heeft 124 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Monnikenhof centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dominicushof 49 en wat betekent dat?

Dominicushof 49 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dominicushof 49?

Dominicushof 49 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Monnikenhof centrum?

De wijk Monnikenhof centrum in Vianen (Utrecht) kenmerkt zich door 2.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Monnikenhof centrum?

Vanuit Dominicushof 49 in Monnikenhof centrum bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 13.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.