Streetview Prinses Julianastraat 16 Vianen

Prinses Julianastraat 16, 4132 CB Vianen

321 m² Bouwjaar 1910 Label F

Prinses Julianastraat 16 is een woonhuis in Vianen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 321 m² en een perceel van 605 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
321 m²
Perceeloppervlakte
605 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Prinses Julianastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Julianastraat 16

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
245.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
338.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2%
CO₂-emissie
61.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vianen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

12.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Vianen

655 Inwoners
275 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
267 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Zederik-Zuid
92% Koopwoningen
2.499 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Julianastraat 16

Vergelijkbare woningen in Vianen

Veelgestelde vragen over Prinses Julianastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Julianastraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Zederik-Zuid is €442.000. Dat komt neer op circa €1.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Julianastraat 16 zich tot de wijk Zederik-Zuid?

Prinses Julianastraat 16 is een woonhuis van 321 m² in de wijk Zederik-Zuid. De buurt telt 267 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Julianastraat 16?

Prinses Julianastraat 16 is een woonhuis in Zederik-Zuid, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Julianastraat 16 vergeleken met de buurt?

Prinses Julianastraat 16 heeft 321 m² woonoppervlakte. Het perceel is 605 m². In Zederik-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Julianastraat 16 en wat betekent dat?

Prinses Julianastraat 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-04-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zederik-Zuid?

De wijk Zederik-Zuid in Vianen (Utrecht) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zederik-Zuid?

Vanuit Prinses Julianastraat 16 in Zederik-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 12.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.