Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 485 m²
Prinses Julianastraat 12 A is een woonhuis in Vianen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 485 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinses Julianastraat 12 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
12.3 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
12.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zederik-Zuid is €442.000. Dat komt neer op circa €2.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinses Julianastraat 12 A is een woonhuis van 202 m² in de wijk Zederik-Zuid. De buurt telt 267 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.499 inwoners per km².
Prinses Julianastraat 12 A is een woonhuis in Zederik-Zuid, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinses Julianastraat 12 A heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 485 m². In Zederik-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zederik-Zuid in Vianen (Utrecht) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Prinses Julianastraat 12 A in Zederik-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 12.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinses Julianastraat 12 A: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Zederik-Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Prinses Julianastraat 12 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zederik-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.