Eengezinswoning, tussenwoning Sweder van Vianenplein 10 Vianen

Sweder van Vianenplein 10, 4131 ZW Vianen

94 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Sweder van Vianenplein 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vianen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 134 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sweder van Vianenplein 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sweder van Vianenplein 10

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Vianen

555 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Herenbuurt
68% Koopwoningen
6.650 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sweder van Vianenplein 10

Vergelijkbare woningen in Vianen

Veelgestelde vragen over Sweder van Vianenplein 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Sweder van Vianenplein 10?

De prijsindicatie voor Sweder van Vianenplein 10 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Herenbuurt is €288.000. Dat komt neer op circa €3.064 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sweder van Vianenplein 10 zich tot de wijk Herenbuurt?

Sweder van Vianenplein 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 94 m² in de wijk Herenbuurt. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sweder van Vianenplein 10?

Sweder van Vianenplein 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Herenbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sweder van Vianenplein 10 vergeleken met de buurt?

Sweder van Vianenplein 10 heeft 94 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Herenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sweder van Vianenplein 10 en wat betekent dat?

Sweder van Vianenplein 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-06-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sweder van Vianenplein 10?

Sweder van Vianenplein 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Herenbuurt?

De wijk Herenbuurt in Vianen (Utrecht) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herenbuurt?

Vanuit Sweder van Vianenplein 10 in Herenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.