Straatbeeld van Macroweg 2 in Venray

Macroweg 2, 5804 CL Venray

4008 m² Bouwjaar 1995 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Macroweg 2 is een niet-woning in Venray, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 4008 m² en een perceel van 6261 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
4008 m²
Perceeloppervlakte
6261 m²
Inhoud
18821 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Macroweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Macroweg 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
95.93 kWh/m²
CO₂-emissie
34.98 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Smakterheide

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

1,4 km
Vervoer

Treinstation

3,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,4 km
Gezondheid

Apotheek

1,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,6 km
Horeca

Restaurant

1,2 km
Horeca

Café

1,4 km
Cultuur

Bibliotheek

1,9 km
Cultuur

Bioscoop

1,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Smakterheide

Macroweg 2 ligt in de buurt Smakterheide in Venray. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.060 inwoners en 459 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 423.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 1,4 km tot een basisschool en 1,4 km tot een huisarts.

1060 Inwoners
465 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
459 Woningvoorraad
€423.000 Gem. WOZ-waarde Smakterheide
68% Koopwoningen
354 Inwoners per km²

Locatie van Macroweg 2

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venray. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Macroweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Macroweg 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Smakterheide €423.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Macroweg 2 zich tot de CBS-buurt Smakterheide?

Macroweg 2 is een niet-woning van 4008 m² in de CBS-buurt Smakterheide. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 459 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Macroweg 2?

Macroweg 2 is een niet-woning in Smakterheide, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Macroweg 2 vergeleken met de buurt?

Macroweg 2 heeft 4008 m² woonoppervlakte en 18821 m³ inhoud. Het perceel is 6261 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Smakterheide €423.000.

Wat is het energielabel van Macroweg 2 en wat betekent dat?

Macroweg 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 34.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Smakterheide?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Smakterheide in Venray (Limburg) 1.060 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €423.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Smakterheide?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Smakterheide in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 1,4 km tot een basisschool, 1,4 km tot een huisarts, 3,6 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Smakterheide?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Smakterheide in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een ziekenhuis, 1,3 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 2,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Smakterheide?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Smakterheide in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Macroweg 2?

Een woningrapport voor Macroweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Smakterheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venray presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars