Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 849 m²
St. Odastraat 37 is een woonhuis in Venray, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 849 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St. Odastraat 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Smakterheide is €359.000. Dat komt neer op circa €1.930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt. Odastraat 37 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Smakterheide. De buurt telt 444 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 345 inwoners per km².
St. Odastraat 37 is een woonhuis in Smakterheide, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
St. Odastraat 37 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 849 m². In Smakterheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Smakterheide in Venray (Limburg) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit St. Odastraat 37 in Smakterheide bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St. Odastraat 37: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Smakterheide: restaurant (1.3 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor St. Odastraat 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Smakterheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1953, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.