Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 561 m²
Zwarteklef 45 is een woonhuis in Venray, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 561 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwarteklef 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brabander is €455.000. Dat komt neer op circa €1.777 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwarteklef 45 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Brabander. De buurt telt 952 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 605 inwoners per km².
Zwarteklef 45 is een woonhuis in Brabander, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zwarteklef 45 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 561 m². In Brabander ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwarteklef 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Brabander in Venray (Limburg) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Zwarteklef 45 in Brabander bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwarteklef 45: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Brabander: restaurant (1.5 km), cafe (1.5 km).