Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Kattestaart 27 Venray

Kattestaart 27, 5803 HB Venray

143 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kattestaart 27 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Venray, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 212 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kattestaart 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kattestaart 27

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Venray

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Venray

2165 Inwoners
925 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
922 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Landweert 2
71% Koopwoningen
5.714 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kattestaart 27

Vergelijkbare woningen in Venray

Veelgestelde vragen over Kattestaart 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Kattestaart 27?

De prijsindicatie voor Kattestaart 27 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Landweert 2 is €279.000. Dat komt neer op circa €1.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kattestaart 27 zich tot de wijk Landweert 2?

Kattestaart 27 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 143 m² in de wijk Landweert 2. De buurt telt 922 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kattestaart 27?

Kattestaart 27 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Landweert 2, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kattestaart 27 vergeleken met de buurt?

Kattestaart 27 heeft 143 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Landweert 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kattestaart 27 en wat betekent dat?

Kattestaart 27 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kattestaart 27?

Kattestaart 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Landweert 2?

De wijk Landweert 2 in Venray (Limburg) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landweert 2?

Vanuit Kattestaart 27 in Landweert 2 bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.