Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
Burgemeester Scholsstraat 9 is een woonhuis in Venray, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 195 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Scholsstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €394.000. Dat komt neer op circa €2.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Scholsstraat 9 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 498 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.512 inwoners per km².
Burgemeester Scholsstraat 9 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Burgemeester Scholsstraat 9 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 195 m². In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Scholsstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oranjebuurt in Venray (Limburg) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Burgemeester Scholsstraat 9 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Scholsstraat 9: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.