Straatbeeld van Kempweg 2 in Venray

Kempweg 2, 5801 VS Venray

130 m² Bouwjaar 1947 Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kempweg 2 is een twee-onder-een-kapwoning in Venray, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 356 m². Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
356 m²
Inhoud
421 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Kempweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kempweg 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
204.07 kWh/m²
CO₂-emissie
53.87 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,9 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

1,1 km
Vervoer

Treinstation

3,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,4 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,3 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

0,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum

Kempweg 2 ligt in de buurt Centrum in Venray. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.325 inwoners en 1.445 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 41% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 305.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 1,1 km tot een huisarts.

2325 Inwoners
1435 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1445 Woningvoorraad
€305.000 Gem. WOZ-waarde Centrum
41% Koopwoningen
4.889 Inwoners per km²

Locatie van Kempweg 2

Officiële bekendmakingen rond Kempweg 2

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 73 meter

Besluit - regulier - Evenementenvergunning - Verleend - Schouwburgplein en Henseniusplein

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Venray

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venray. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kempweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kempweg 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum €305.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kempweg 2 zich tot de CBS-buurt Centrum?

Kempweg 2 is een twee-onder-een-kapwoning van 130 m² in de CBS-buurt Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.445 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.889 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kempweg 2?

Kempweg 2 is een twee-onder-een-kapwoning in Centrum, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kempweg 2 vergeleken met de buurt?

Kempweg 2 heeft 130 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 356 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum €305.000.

Wat is het energielabel van Kempweg 2 en wat betekent dat?

Kempweg 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-01-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum in Venray (Limburg) 2.325 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €305.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 1,1 km tot een huisarts, 3,4 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kempweg 2?

Een woningrapport voor Kempweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1947, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venray presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars