Straatbeeld van Kempweg 21 in Venray

Kempweg 21, 5801 VL Venray

129 m² Bouwjaar 1947 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kempweg 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Venray, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 725 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
725 m²
Inhoud
445 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Kempweg 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kempweg 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.78 kWh/m²
CO₂-emissie
38.14 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,9 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

1,1 km
Vervoer

Treinstation

3,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,4 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,3 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

0,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum

Kempweg 21 ligt in de buurt Centrum in Venray. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.325 inwoners en 1.445 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 41% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 305.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 1,1 km tot een huisarts.

2325 Inwoners
1435 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1445 Woningvoorraad
€305.000 Gem. WOZ-waarde Centrum
41% Koopwoningen
4.889 Inwoners per km²

Locatie van Kempweg 21

Vergelijkbare woningen in Venray

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venray. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kempweg 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kempweg 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum €305.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kempweg 21 zich tot de CBS-buurt Centrum?

Kempweg 21 is een twee-onder-een-kapwoning van 129 m² in de CBS-buurt Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.445 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.889 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kempweg 21?

Kempweg 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Centrum, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kempweg 21 vergeleken met de buurt?

Kempweg 21 heeft 129 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 725 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum €305.000.

Wat is het energielabel van Kempweg 21 en wat betekent dat?

Kempweg 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum in Venray (Limburg) 2.325 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €305.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 1,1 km tot een huisarts, 3,4 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kempweg 21?

Een woningrapport voor Kempweg 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1947, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venray presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars