Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Inhoud
- 416 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Vendel 7 is een twee-onder-een-kapwoning in Venray, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 220 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vendel 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
0,6 kmTreinstation
3,3 kmSnelweg oprit
0,9 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
0,4 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
1,7 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
0,6 kmBioscoop
0,7 kmVendel 7 ligt in de buurt West zuid in Venray. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 665 inwoners en 386 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 61% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 307.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere melding · 61 meter
Venray · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Venray · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Venray · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Venray · 0.0 km afstand
Bekijk woning
Venray · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Venray · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt West zuid €307.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVendel 7 is een twee-onder-een-kapwoning van 127 m² in de CBS-buurt West zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 386 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.516 inwoners per km².
Vendel 7 is een twee-onder-een-kapwoning in West zuid, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vendel 7 heeft 127 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt West zuid €307.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt West zuid in Venray (Limburg) 665 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €307.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt West zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 3,3 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt West zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,7 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 0,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt West zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Vendel 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond West zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1991, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Venray presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.