Streetview Sevenumseweg 41 Venlo

Sevenumseweg 41, 5928 RS Venlo

502 m² Bouwjaar 1920 9 kamers 6 slaapkamers Label G

Sevenumseweg 41 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 502 m², een perceel van 4750 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
502 m²
Perceeloppervlakte
4750 m²
Inhoud
3035 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sevenumseweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sevenumseweg 41

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

4 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

4 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Venlo

120 Inwoners
45 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Zaarderheiken
85% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Sevenumseweg 41

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Sevenumseweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Sevenumseweg 41?

De prijsindicatie voor Sevenumseweg 41 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Zaarderheiken is €451.000. Dat komt neer op circa €898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sevenumseweg 41 zich tot de wijk Zaarderheiken?

Sevenumseweg 41 is een woonhuis van 502 m² in de wijk Zaarderheiken. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sevenumseweg 41?

Sevenumseweg 41 is een woonhuis in Zaarderheiken, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sevenumseweg 41 vergeleken met de buurt?

Sevenumseweg 41 heeft 502 m² woonoppervlakte en 3035 m³ inhoud. Het perceel is 4750 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Zaarderheiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sevenumseweg 41 en wat betekent dat?

Sevenumseweg 41 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-03-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sevenumseweg 41?

Sevenumseweg 41 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zaarderheiken?

De wijk Zaarderheiken in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zaarderheiken?

Vanuit Sevenumseweg 41 in Zaarderheiken bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 3.8 km, huisarts op 4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.