eengezinswoning Sevenumseweg 35 Venlo

Sevenumseweg 35, 5928 RS Venlo

200 m² Bouwjaar 2022 2 kamers 1 slaapkamers Label UNKNOWN

Sevenumseweg 35 is een eengezinswoning in Venlo, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 4000 m² en 2 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
4000 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sevenumseweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sevenumseweg 35

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

4 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

4 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Venlo

120 Inwoners
45 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Zaarderheiken
85% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sevenumseweg 35

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Sevenumseweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Sevenumseweg 35?

De prijsindicatie voor Sevenumseweg 35 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Zaarderheiken is €451.000. Dat komt neer op circa €2.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sevenumseweg 35 zich tot de wijk Zaarderheiken?

Sevenumseweg 35 is een eengezinswoning van 200 m² in de wijk Zaarderheiken. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sevenumseweg 35?

Sevenumseweg 35 is een eengezinswoning in Zaarderheiken, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sevenumseweg 35 vergeleken met de buurt?

Sevenumseweg 35 heeft 200 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 4000 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 100 m² per kamer. In Zaarderheiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sevenumseweg 35 en wat betekent dat?

Sevenumseweg 35 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Sevenumseweg 35?

Sevenumseweg 35 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zaarderheiken?

De wijk Zaarderheiken in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zaarderheiken?

Vanuit Sevenumseweg 35 in Zaarderheiken bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 3.8 km, huisarts op 4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.