Eengezinswoning, vrijstaande woning Venrayseweg 115 Venlo

Venrayseweg 115, 5928 RG Venlo

205 m² Bouwjaar 1970 13 kamers 4 slaapkamers Label C

Venrayseweg 115 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 3070 m² en 13 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
3070 m²
Inhoud
1006 m³
Kamers
13
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Venrayseweg 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Venrayseweg 115

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
194.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
43.6 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

4 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

4 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Venlo

120 Inwoners
45 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Zaarderheiken
85% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Venrayseweg 115

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Venrayseweg 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Venrayseweg 115?

De prijsindicatie voor Venrayseweg 115 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Zaarderheiken is €451.000. Dat komt neer op circa €2.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venrayseweg 115 zich tot de wijk Zaarderheiken?

Venrayseweg 115 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 205 m² in de wijk Zaarderheiken. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venrayseweg 115?

Venrayseweg 115 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zaarderheiken, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Venrayseweg 115 vergeleken met de buurt?

Venrayseweg 115 heeft 205 m² woonoppervlakte en 1006 m³ inhoud. Het perceel is 3070 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Zaarderheiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Venrayseweg 115 en wat betekent dat?

Venrayseweg 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Venrayseweg 115?

Venrayseweg 115 heeft 13 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zaarderheiken?

De wijk Zaarderheiken in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zaarderheiken?

Vanuit Venrayseweg 115 in Zaarderheiken bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 3.8 km, huisarts op 4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.