Straatbeeld van Daelweg 13 in Venlo

Daelweg 13, 5928 NK Venlo

190 m² Bouwjaar 1919 Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Daelweg 13 is een twee-onder-een-kapwoning in Venlo, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 385 m². Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
385 m²
Inhoud
643 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Daelweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daelweg 13

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
239.56 kWh/m²
CO₂-emissie
60.91 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Horsterweg

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,6 km
Gezondheid

Huisarts

1,4 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,2 km
Gezondheid

Apotheek

2,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,1 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

1,8 km
Cultuur

Bioscoop

2,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Horsterweg

Daelweg 13 ligt in de buurt Horsterweg in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 550 inwoners en 224 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 92% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 379.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,6 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool en 1,4 km tot een huisarts.

550 Inwoners
230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
224 Woningvoorraad
€379.000 Gem. WOZ-waarde Horsterweg
92% Koopwoningen
1.083 Inwoners per km²

Locatie van Daelweg 13

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Daelweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Daelweg 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Horsterweg €379.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daelweg 13 zich tot de CBS-buurt Horsterweg?

Daelweg 13 is een twee-onder-een-kapwoning van 190 m² in de CBS-buurt Horsterweg. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 224 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daelweg 13?

Daelweg 13 is een twee-onder-een-kapwoning in Horsterweg, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Daelweg 13 vergeleken met de buurt?

Daelweg 13 heeft 190 m² woonoppervlakte en 643 m³ inhoud. Het perceel is 385 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Horsterweg €379.000.

Wat is het energielabel van Daelweg 13 en wat betekent dat?

Daelweg 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-03-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Horsterweg?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Horsterweg in Venlo (Limburg) 550 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €379.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Horsterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Horsterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool, 1,4 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 1,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Horsterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Horsterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,1 km tot een ziekenhuis, 2,1 km tot een apotheek, 1,4 km tot een kinderdagverblijf, 2,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Horsterweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Horsterweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Daelweg 13?

Een woningrapport voor Daelweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Horsterweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1919, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars