Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
Horsterweg 224 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 300 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Horsterweg 224
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Horsterweg is €347.000. Dat komt neer op circa €2.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHorsterweg 224 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Horsterweg. De buurt telt 224 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.105 inwoners per km².
Horsterweg 224 is een woonhuis in Horsterweg, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Horsterweg 224 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². In Horsterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Horsterweg 224 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Horsterweg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Horsterweg 224 in Horsterweg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Horsterweg 224: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Horsterweg: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Horsterweg 224 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Horsterweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen