Streetview Horsterweg 137 Venlo

Horsterweg 137, 5928 NC Venlo

243 m² Bouwjaar 1920 Label A

Horsterweg 137 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en een perceel van 1020 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
243 m²
Perceeloppervlakte
1020 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Horsterweg 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Horsterweg 137

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
187.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.5%
CO₂-emissie
30.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Venlo

555 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
224 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Horsterweg
93% Koopwoningen
1.105 Inwoners per km²

Locatie van Horsterweg 137

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Horsterweg 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Horsterweg 137?

De prijsindicatie voor Horsterweg 137 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Horsterweg is €347.000. Dat komt neer op circa €1.428 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Horsterweg 137 zich tot de wijk Horsterweg?

Horsterweg 137 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Horsterweg. De buurt telt 224 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.105 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Horsterweg 137?

Horsterweg 137 is een woonhuis in Horsterweg, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Horsterweg 137 vergeleken met de buurt?

Horsterweg 137 heeft 243 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1020 m². In Horsterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Horsterweg 137 en wat betekent dat?

Horsterweg 137 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Horsterweg?

De wijk Horsterweg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Horsterweg?

Vanuit Horsterweg 137 in Horsterweg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Horsterweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Horsterweg 137: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.2 km.