Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 3919 m²
Maashoflaan 1 is een woning in Venlo, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 3919 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maashoflaan 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
2.7 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Boekend is €484.000. Dat komt neer op circa €124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaashoflaan 1 is een woning van 3919 m² in de wijk Verspreide huizen Boekend. De buurt telt 94 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Maashoflaan 1 is een woning in Verspreide huizen Boekend, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Maashoflaan 1 heeft 3919 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Maashoflaan 1 in Verspreide huizen Boekend bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maashoflaan 1: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Boekend: restaurant (2.7 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Maashoflaan 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Boekend. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.