Streetview Heymansstraat 87 Venlo

Heymansstraat 87, 5927 NP Venlo

476 m² Bouwjaar 2004

Heymansstraat 87 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 476 m² en een perceel van 3256 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
476 m²
Perceeloppervlakte
3256 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Heymansstraat 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Venlo

245 Inwoners
95 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
94 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Boekend
91% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Heymansstraat 87

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Heymansstraat 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Heymansstraat 87?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Boekend is €484.000. Dat komt neer op circa €1.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heymansstraat 87 zich tot de wijk Verspreide huizen Boekend?

Heymansstraat 87 is een woonhuis van 476 m² in de wijk Verspreide huizen Boekend. De buurt telt 94 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heymansstraat 87?

Heymansstraat 87 is een woonhuis in Verspreide huizen Boekend, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heymansstraat 87 vergeleken met de buurt?

Heymansstraat 87 heeft 476 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3256 m². In Verspreide huizen Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Boekend?

De wijk Verspreide huizen Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Boekend?

Vanuit Heymansstraat 87 in Verspreide huizen Boekend bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Boekend?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heymansstraat 87: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Boekend?

Recreatie nabij Verspreide huizen Boekend: restaurant (2.7 km), cafe (1.1 km).