Streetview Buelterstraat 94 Venlo

Buelterstraat 94, 5927 NL Venlo

313 m² Bouwjaar 1973 Label B

Buelterstraat 94 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 313 m² en een perceel van 5170 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
313 m²
Perceeloppervlakte
5170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Buelterstraat 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buelterstraat 94

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Venlo

635 Inwoners
245 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kern Boekend
87% Koopwoningen
1.029 Inwoners per km²

Locatie van Buelterstraat 94

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Buelterstraat 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Buelterstraat 94?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Boekend is €403.000. Dat komt neer op circa €1.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buelterstraat 94 zich tot de wijk Kern Boekend?

Buelterstraat 94 is een woonhuis van 313 m² in de wijk Kern Boekend. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buelterstraat 94?

Buelterstraat 94 is een woonhuis in Kern Boekend, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Buelterstraat 94 vergeleken met de buurt?

Buelterstraat 94 heeft 313 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5170 m². In Kern Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buelterstraat 94 en wat betekent dat?

Buelterstraat 94 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Boekend?

De wijk Kern Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Boekend?

Vanuit Buelterstraat 94 in Kern Boekend bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Boekend?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buelterstraat 94: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 2.3 km.