Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 1209 m²
- Inhoud
- 1191 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Buelterstraat 63 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 1209 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buelterstraat 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
2.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
2.7 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Buelterstraat 63 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Boekend is €403.000. Dat komt neer op circa €1.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuelterstraat 63 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Kern Boekend. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.029 inwoners per km².
Buelterstraat 63 is een woonhuis in Kern Boekend, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Buelterstraat 63 heeft 216 m² woonoppervlakte en 1191 m³ inhoud. Het perceel is 1209 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kern Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buelterstraat 63 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Buelterstraat 63 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Kern Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Buelterstraat 63 in Kern Boekend bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Buelterstraat 63: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 2.3 km.