Streetview Meuleveldlaan 16 Venlo

Meuleveldlaan 16, 5926 SC Venlo

256 m² Bouwjaar 1968 4 kamers Label E

Meuleveldlaan 16 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 833 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
256 m²
Perceeloppervlakte
833 m²
Inhoud
648 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Meuleveldlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meuleveldlaan 16

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Venlo

775 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Meuleveld
97% Koopwoningen
1.805 Inwoners per km²

Locatie van Meuleveldlaan 16

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Meuleveldlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Meuleveldlaan 16?

De prijsindicatie voor Meuleveldlaan 16 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Meuleveld is €512.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meuleveldlaan 16 zich tot de wijk Meuleveld?

Meuleveldlaan 16 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Meuleveld. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.805 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meuleveldlaan 16?

Meuleveldlaan 16 is een woonhuis in Meuleveld, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meuleveldlaan 16 vergeleken met de buurt?

Meuleveldlaan 16 heeft 256 m² woonoppervlakte en 648 m³ inhoud. Het perceel is 833 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 64 m² per kamer. In Meuleveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meuleveldlaan 16 en wat betekent dat?

Meuleveldlaan 16 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Meuleveldlaan 16?

Meuleveldlaan 16 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Meuleveld?

De wijk Meuleveld in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meuleveld?

Vanuit Meuleveldlaan 16 in Meuleveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Meuleveld?